Download PDF

Oszczędność czasu i pieniędzy inwestora, sprawność i bezpieczeństwo procesu inwestycyjnego oraz przejrzysta i pewna gwarancja

– tak w Menard rozumiemy kompleksowość i to nas wyróżnia.
Czy wiesz, że 30% niepotrzebnych kosztów inwestycji można uniknąć dzięki dobremu przygotowaniu geotechnicznej części procesu budowlanego, obejmującemu dokładne rozpoznanie, optymalny projekt, i szczegółowe przygotowanie realizacji?

W Menard Polska nigdy nie patrzymy tylko na jeden odcinek robót, lecz realizujemy go, patrząc na dobro całego procesu inwestycyjnego. „Zrobiłem, co do mnie należy, reszta mnie nie obchodzi” – to nie jest nasze podejście. Jesteśmy do dyspozycji na każdym kroku prac geotechnicznych – od momentu zrodzenia się koncepcji, poprzez badania gruntu, przygotowanie projektu oraz proces uzyskania pozwolenia na budowę aż po realizację inwestycji i okres gwarancji. Dzięki takiemu podejściu, na każdym odcinku robót możliwa jest optymalizacja czasu i pieniędzy Klienta. Wiele niepotrzebnych kosztów i straconego czasu pracy unikamy bowiem dzięki odpowiedniemu planowaniu, opartemu na wieloletnim doświadczeniu. Zdobyliśmy je zarówno przy małych, jak i niezwykle skomplikowanych inwestycjach geotechnicznych w kraju i zagranicą. Krótko mówiąc: wraz ze wzmocnieniem podłoża gruntowego możemy wykonać pełen pakiet robót ziemnych i żelbetowych. Przykładem może być wykonanie robót przy takich inwestycjach, jak np. Galeria Warmińska w Olsztynie, Apartamentowiec w Chojnicach czy Zabezpieczenie Klifu w Jastrzębiej Górze. Więcej przykładów można znaleźć w zakładce referencje.